Ακολουθήστε την «ΑΥΓΗ»
Ο επιλεγμένος κατάλογος δεν υπάρχει πλέον.

Ψηφοδέλτιο νίκης και ανατροπής για το Δήμο Κατερίνης

Κατατέθηκε το βράδυ της Κυριακής στο Πρωτοδικείο Κατερίνης ο δημοτικός συνδυασμός Άλλος Δρόμος για τον Δήμο Κατερίνης με επικεφαλής και υποψήφιο δήμαρχο τον Χρήστο Γιαννούλη.

Κατατέθηκε το βράδυ της Κυριακής στο Πρωτοδικείο Κατερίνης ο δημοτικός συνδυασμός Άλλος Δρόμος για τον Δήμο Κατερίνης με επικεφαλής και υποψήφιο δήμαρχο τον Χρήστο Γιαννούλη.

Σε δήλωση του ο υποψήφιος δήμαρχος Κατερίνης Χρήστος Γιαννούλης αναφέρει ότι "Πρόκειται για ένα ψηφοδέλτιο νίκης, ανατροπής, αισιοδοξίας, ένα ψηφοδέλτιο της επιτυχίας των ονείρων και της ελπίδας των δημοτών της Κατερίνης, μιας πόλης που έχει ανάγκη και δικαίωμα να αναζητήσει έναν άλλο δρόμο στην Κατερίνη και τα χωριά".

"Προχωράμε μπροστά και θα φθάσουμε μέχρι τη νίκη στις 18 Μαΐου ανατρέποντας ένα καθεστώς, ένα σύστημα που δεν μας αξίζει. Οκτώ χρόνια ήταν αρκετά. Γυρίζουμε σελίδα, ανοίγουμε την αυλαία μιας διαφορετικής αφήγησης για το Δήμο Κατερίνης" πρόσθεσε ο υποψήφιος δήμαρχος.

Το ψηφοδέλτιο

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΛΑΦΙΝΑΣ

1. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΦΙΝΑΣ)

2. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΦΙΝΑΣ)

3. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΦΙΝΑΣ)

4. ΝΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΦΙΝΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

2. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

4. ΒΑΤΟΥΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

5. ΓΑΛΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

6. ΓΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

8. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

9. ΔΑΜΠΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

10. ΚΑΛΑΪΤΖΗ-ΤΡΑΠΕΝΖΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

11. ΚΑΛΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

12. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

13. ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

14. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

15. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

16. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

19. ΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

20. ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

21. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

22. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

23. ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

24. ΜΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

25. ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

26. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

27. ΜΠΕΣΗ ΣΤΑΜΑΤΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

28. ΜΥΡΩΤΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

29. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

30. ΝΤΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

31. ΟΡΝΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

32. ΟΦΕΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑΡΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

33. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

34. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

35. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

36. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

37. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

38. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

39. ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

40. ΠΟΥΖΟΥΚΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

41. ΡΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

42. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΟΡΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

43. ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

44. ΣΑΧΠΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

45. ΣΙΑΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

46. ΤΑΤΟΛΑ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

47. ΤΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

48. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

49. ΤΣΙΡΚΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

50. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

51. ΧΑΪΛΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΓΝΩΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

52. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

53. ΧΑΤΖΗΧΙΔΗΡΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

54. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

1. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΟΥ)

2. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΩΥΣΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΟΥ)

3. ΠΕΠΟΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΟΥ)

4. ΠΥΡΓΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

1. ΓΑΛΑΞΙΔΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

2. ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

3. ΦΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΤΡΑΣ

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΡΑΣ)

2. ΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΡΑΣ)

3. ΠΙΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΡΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΙΕΡΙΩΝ

1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΩΝ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1. ΓΑΒΡΙΛΙΔΗΣ ΑΥΤΑΝΤΙΛ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

2. ΜΠΙΚΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

3. ΧΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

2. ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

4. ΓΡΑΒΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ-ΣΜΥΡΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

6. ΖΑΝΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

7. ΖΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

8. ΚΑΡΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

9. ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

10. ΚΑΨΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

11. ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

12. ΜΥΡΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

13. ΠΑΠΑΤΟΛΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

14. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

15. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

16. ΧΙΩΤΕΛΛΗ-ΜΠΕΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΙΝΟΥ)

2. ΜΑΛΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΙΝΟΥ )

3. ΠΕΠΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΙΝΟΥ

4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΙΝΟΥ)

5. ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΙΝΟΥ )

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

1. ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ)

2. ΚΟΥΤΣΙΚΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ)

3. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ)

4. ΜΠΑΡΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ)

2. ΖΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ)

3. ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ)

4. ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ)

5. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1. ΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

1. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΩΝΑ

1. ΠΑΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΩΝΑ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΙΑΣ

1. ΛΑΜΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΙΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΤΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΟΧΩΡΙΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΥ

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΥ)

2. ΖΩΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΥ)

3. ΖΩΓΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΥ)

4. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΞΟΧΗΣ

1. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ)

2. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΥΓΗ ΣΥΖΥΓΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ)

3. ΤΖΑΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

1 ΜΠΟΤΑΪΤΗ ΧΑΜΑΪΔΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

1. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ)

2. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ)

3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑΝΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ)

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΚΚΟΥ

1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΚΟΥ)

2. ΚΑΛΑΪΤΣΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΚΟΥ)

3. ΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΚΟΥ)

4. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΚΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΓΟΡΑΧΗΣ

1. ΑΔΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΟΡΑΧΗΣ)

2. ΓΚΟΥΤΖΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΟΡΑΧΗΣ)

3. ΓΚΟΥΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΟΡΑΧΗΣ

4. ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΟΡΑΧΗΣ)

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΦΟΥ

1. ΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΟΥ)

2. ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑ ΛΟΥΚΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΟΥ)

3. ΤΖΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΟΥ)

4. ΤΟΧΟΒΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΛΙΑΣ (ΚΑΤΩ ΜΗΛΕΑΣ)

1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΙΑΣ - ΚΑΤΩ ΜΗΛΕΑΣ)

2. ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΙΑΣ- ΚΑΤΩ ΜΗΛΕΑΣ)

3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΙΑΣ- ΚΑΤΩ ΜΗΛΕΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΣΧΟΠΟΤΑΜΟΥ

1. ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΠΟΤΑΜΟΥ)

2. ΒΡΑΧΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΠΟΤΑΜΟΥ)

3. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΠΟΤΑΜΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)

2. ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)

3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)

4. ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ-ΓΙΟΥΝΤΙΤΑ ΤΟΥ ΜΙΕΤΣΙΣΛΑΒ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ)

2. ΚΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ)

2. ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ)

3. ΜΕΡΕΝΤΟΝΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΤΟΥ ΝΤΑΝΙΛΟ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

2. ΤΣΙΟΠΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

1. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

2. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΗΤΙΝΗΣ

1. ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΗΤΙΝΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗΣ)

2. ΚΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ)

2. ΛΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ)

3. ΚΑΛΕΜΚΙΕΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ)

4. ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

1. ΓΑΖΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΩΝ)

2. ΜΥΡΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΩΝ)

3. ΝΙΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΩΝ)

Δείτε όλα τα σχόλια